Lubelskie Stowarzyszenie „RÓWNE SZANSE” i Rada Dzielnicy Wieniawa serdecznie zapraszają na „Aktywne spotkania na Wieniawie” – czyli zajęcia sportowe z elementami fitness i sztuki samoobrony prowadzone przez Joannę Lipę i Kasię Deptę. Zaczniemy zajęcia w sali gimnastycznej, a jak się zazieleni, przeniesiemy się w plener. W programie ponadto przewidziana jest promocja zdrowego trybu życia i nauka prostych sztuczek samoobrony. Projekt adresowany przede wszystkim do dojrzałych mieszkańców Lublina, w tym w wieku 50+ i 60+.


Spotkania zaczynamy w środę 30 stycznia o godz. 8.30 w sali gimnastycznej Prywatnego Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie przy al. Długosza 8, od omówienia spraw organizacyjnych i pokazu tego, co czeka uczestników. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Więcej szczegółów i informacji można znaleźć na stronie Lubelskiego Stowarzyszenia „Równe szanse”, w Kluboksięgarni „MAbookTA” przy ul. Popiełuszki 28 oraz bezpośrednio u Kasi Depty, tel. 500-121-181, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pomysł „Aktywnych spotkań na Wieniawie” narodził się podczas ubiegłorocznego festynu dzielnicowego WIENIAWA 2012, na którym Lubelskie Stowarzyszenie RÓWNE SZANSE prezentowało pokaz taekwondo wykonany przez dzieci trenujące w Agape Club oraz zawodników Lubelskiego Sportowego Klubu Taekwon-do. Chcemy też zaprosić sąsiadów do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu w plenerach na terenie dzielnicy i przekonać się, czy podejmowane starania o rewitalizację terenów zielonych mają aktywne poparcie mieszkańców.


Projekt jest realizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin

INFORMACJE