Fundacja

zaprasza!

 

Po ubiegłorocznym „Spotkaniu z nauką na Wieniawie”, został nam niedosyt i potrzeba zajęcia się historią naszej dzielnicy. Chcemy dokumentować przeszłość naszej małej ojczyzny, zbierać historie ludzi i miejsc. Na warsztatach w Archiwum Państwowym będziemy uczyć się, jak robić to najlepiej. Zaplanowaliśmy 3 spotkania i wycieczkę do Muzeum w Warszawie (17.10.2013).

spotkanie-z-historia-wieniawa-2013-1a

 

 

 

spotkanie-z-historia-wieniawa-2013-2

 

Wszystkie spotkania zaczynamy o 10.00, na wycieczkę wyjeżdżamy troszkę wcześniej. Dzięki dofinansowaniu projektu przez Miasto Lublin udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej można pobrać tutaj i po wypełnieniu wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy w wersji papierowej można pobrać i wypełnić w siedzibie fundacji tu obok lub w Kluboksiegarni „MAbookTA” przy ul. Popiełuszki 28H.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 30 września 2013 r. do godz. 16.00.


Ilość miejsc na wycieczce jest ograniczona. Mimo to – serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji w biurze fundacji - tel. 609 123 409 albo u Marty Kurowskiej - tel. 660 199 423, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

INFORMACJE