Drodzy mieszkańcy!

Ponieważ wiemy, ile wysiłku wymaga zbieranie podpisów, postanowiliśmy za posrednictwem naszej strony internetowej umożliwić równoczesne zbieranie podpisów pzez większą ilość osób.

Osoby, które chcą wystąpić z nowym wnioskiem, proszone są o pobranie Formularza, wypełnienie go i nie zaprzestając samodzielnego zbierania podpisów, przysłanie go do nas w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wniosek taki zamieścimy do pobrania na stronie odpowiednio tytułując, aby inni mieszkańcy mogli niezależnie od wnioskodawcy wesprzeć wniosek zbierac podpisy.

Dzięki temu, mieszkańcy naszej dzielnicy nie tylko będą wiedzieli jakie wnioski są złożone w innej częsci Ponikwody, ale także wzajemnie je popierać.

Liczymy, że w jesiennym głosowaniu, dzięki wiedzy o wnioskach z naszej dzielnicy, będziecie chętniej wspierać wnioski sąsiadów z Ponikwody.

Pomoc w wypełnieniu wniosków oferują filie Miejskiej Biblioteki Publicznej. "Biblioteka na Bazylianówce" - nr 37 czynna jest wgodzinach:

poniedziałek, środa, piątek: 10-18

wtorek, czwartek: 10-16

W blibliotech można składać wypełnione wnioski.

INFORMACJE