Obwód Nr 1:

ULICE: Brzozowa w całości, Czernicowa w całości, Daktylowa w całości, Dereniowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 41 do końca, Forsycjowa w całości, Grodzickiego w całości, Jeżynowa  w całości,  Kasztanowa str. parzysta w całości, Kminkowa w całości, Lipeckiego w całości, Lubczykowa w całości, Łysakowska w całości, Migdałowa w całości, Modrzewiowa w całości, Naftowa w całości, Nagietkowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Pistacjowa w całości, Pliszczyńska w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca, Sekwojowa w całości, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Torowa w całości, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowa w całości, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości.

Mandatów 2. Miejsce głosowania: Budynek parafii rzymsko-katolickiej pw. Św. Antoniego Padewskiego ul. Kasztanowa 1


Obwód Nr 2:

ULICE: al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do końca, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Bielskiego w całości, Bluszczowa w całości, Cynamonowa w całości, Cyprysowa w całości, Czumy w całości, Daliowa w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta w całości, Goździkowa w całości, Hałasa w całości, Jagodowa str. nieparzysta w całości, Jałowcowa w całości, Jamrożka w całości, Kerstena w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Laurowa w całości, Łokuciewskich w całości, Magnoliowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Majerankowa w całości, Malwowa w całości, Mariańska w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Papierkowskiego w całości, Pelczarskiej w całości, Sekutowicza w całości, Strzembosza w całości, Strzeszewskiego w całości, Szewczyk Małgorzaty w całości, Węglarza w całości, Zgorzelskiego w całości, Ziemiańska w całości, Zwolskiego w całości.

Mandatów 7. Miejsce głosowania: Specjalny Ośrodwk Szkolno-Wychowawczy Nr1 al.Spółdzielczości Pracy 65


Obwód Nr 3:

ULICE: Agrestowa w całości, al. Andersa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Aroniowa w całości, Barwinkowa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Bratkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Budrysów w całości, Cedrowa w całości, Dolińskiego str. parzysta w całości, Dworska w całości, Dymowskiego w całości, Fałata w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa str. parzysta w całości, Jarzębinowa w całości, Jaworowa w całości, Kalinowa w całości, Koryznowej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Łubinowa w całości, Magnoliowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Malczewskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Malinowa w całości, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta w całości, PCK w całości, Petrykiewicza w całości, Ponikwoda w całości, Porzeczkowa w całości, Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przejazd w całości, Przelot w całości, Rezedowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości, Storczykowa w całości, Szymanowskiego w całości, Śliwkowa w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Unicka str. parzysta od nr 2 do nr 4, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Wiejska w całości, Wielka w całości, Wiktoryn w całości, Wiśniowa w całości, Zagrobskiej w całości, Zakręt w całości.

Mandatów 6. Miejsce głosowania: Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Ponikwoda ul. Owocowa 6

Źródło

INFORMACJE