W związku z trwającymi pracami dotyczącymi podziału miasta na obwody wyborcze zachodzi potrzeba skonsultowania obecnego podziału miasta na obwody. W celu dokonania weryfikacji podziału miasta na obwody Pani Grażyna Ziemińska-Bicka - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. wyborów zaprasiła Przedstawicieli Rad i Zarządów Dzielnic na konsultacje.

Poproszono nas o przeanalizowanie obecnych granic obwodów do głosowania i siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych dotyczących mieszkańców Ponikwody.

Ewentualne sugestie będziemy przyjmowali od Państwa do 6 listopada do godziny 16stej.

Obecne obwody i ich zasięg:

 

Nr

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej

komisji wyborczej

23

ULICE: al. Andersa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Budrysów w całości, Dolińskiego w całości, Dymowskiego w całości, PCK w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 21, Unicka str. parzysta w całości, Walecznych str. parzysta od nr 2 do nr 8.

Szkoła Podstawowa Nr 23

ul. Podzamcze 9

119

ULICE: Bielskiego w całości, Bluszczowa w całości, Cynamonowa w całości, Cyprysowa w całości, Czumy w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa w całości, Goździkowa w całości, Hałasa w całości, Jałowcowa w całości, Jamrożka w całości, Kerstena w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Laurowa w całości, Łokuciewskich w całości, Malwowa w całości, Papierkowskiego w całości, Pelczarskiej w całości, Sekutowicza w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 67 do końca, Strzembosza w całości, Strzeszewskiego w całości, Szewczyka w całości, Zgorzelskiego w całości, Ziemiańska w całości, Zwolskiego w całości.

Specjalny Ośrodek

Szkolno – Wychowawczy Nr 1

al. Spółdzielczości Pracy 65

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

120

ULICE: Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Mariańska w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do nr 65.

Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie

ul. Magnoliowa 2

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

121

ULICE: Agrestowa w całości, Aroniowa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 17 do nr 61 i str. parzysta od nr 24 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Cedrowa w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa w całości, Kalinowa w całości, Łubinowa w całości, Magnoliowa w całości, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Petrykiewicza w całości, Porzeczkowa w całości, Rezedowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 23 do nr 43, Storczykowa w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Walecznych str. parzysta od nr 10 do końca, Wiktoryn w całości, Zagrobskiej w całości.

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Hiacyntowa 69

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

122

ULICE: Barwinkowa w całości, Bratkowa w całości, Daliowa w całości, Dworska w całości, Jarzębinowa w całości, Koryznowej str. parzysta od nr 8 do końca i str. nieparzysta od nr 5 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Majerankowa w całości, Migdałowa w całości, Nagietkowa w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Ponikwoda w całości, Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przelot w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości, Śliwkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 13 do końca, Wielka w całości, Wiśniowa w całości, Malinowa w całości, Przejazd w całości, Jaworowa w całości, Zakręt w całości.

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy PONIKWODA

ul. Owocowa 6

123

ULICE: Brzozowa w całości, Czernicowa w całości, Daktylowa w całości, Dereniowa w całości, Forsycjowa w całości, Jeżynowa w całości, Kasztanowa w całości, Kminkowa w całości, Lubczykowa w całości, Modrzewiowa w całości, Narcyzowa w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Pistacjowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca, Sekwojowa w całości, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowa w całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości. 

Budynek parafii

rzymsko-katolickiej

p. w. św. Antoniego Padewskiego

ul. Kasztanowa 1

124

ULICE: Grodzickiego w całości, Lipeckiego w całości, Łysakowska w całości, Naftowa w całości, Pliszczyńska w całości, Torowa w całości, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości.

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”

w Wólce

ul. Turystyczna 132

130

ULICE: Fałata w całości, Koryznowej str. parzysta od nr 2 do nr 6, Malczewskiego w całości, Pankiewicza w całości, Szymanowskiego w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 7 do nr 11, Wiejska str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca.

Zakład Obsługi Nieruchomości

ADMINA Sp.z o.o.

ul. Koryznowej 2C

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


Punkty Obwodowych Komisji Wyborczych dla mieszkańców dzielnicy Ponikwoda w Lublinie na większej mapie

INFORMACJE